“Книгоманія -2020” онлайн

Враховуючи сьогоденні виклики доводиться переформатовувати і бібліотечну роботу, і умови проведення читацьких конкурсів.

Так Донецька обласна бібліотека для дітей знайшла засоби та можливості провести ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія 2020” онлайн. До участі у конкурсі було запрошено і ученицю 6 класу Лиманського НВК “гімназія ЗОШ І ступеня” Лободу Емілію, як переможницю міського етапу.

13 конкурсантів із різних куточків області повинні були пройти тестування, представити свої читацькі щоденники, розповісти на вибір про одну з книг, що прочитали за останній час,  надати інформацію  про свої публікації  в соцмережах по рекламі книг і читання, відповісти на додаткові запитання компетентного журі – представників дитячих бібліотек міст Маріуполя, Краматорська, Бахмута.

В режимі ZOOM конференції учасники демонстрували не тільки свої  акторські здібності, а й знання літератури, вміння аналізувати і робити висновки з прочитаного, показали свою комунікабальність і вміння заохочувати друзів до читання не тільки офлайн а й онлайн.

 

Всі ці випробування Емілія здолала з усміхом!  Вона стала призером ( ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2020”.

Щиро вітаємо Емілію  і бажаємо читацького натхнення та нових перемог!

Від організаторів і меценатів конкурсу переможці і учасники отримають нагороди і призи.

#Читайбезобмежень – так закликає своїх читачів ДОБД

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by