Зі святом останнього дзвоника!

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Він був не такий гучний і не такий дзвінкий, як завжди… Але він пролунав!

Останній дзвоник – 2020!

Сьогоднішнє свято – особливе. Адже останній дзвінок сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився. Незважаючи на складнощі, ви, дорогі діти, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті. А батьки витримали всі труднощі навчання та виховання. І все ж довели що спільно, працюючи в команді ми все зможемо і все витримаємо!

29 травня  випускники і педколектив Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» зустрілися на платформі   Microsoft Teams на урочисту онлайн-подію. Директор закладу освіти Олександр Ломако  щиро привітав усіх із закінченням такого незвичайного навчального року, подякував  за плідну співпрацю і побажав одинадятикласникам успішного проходження ЗНО, здійснення планів і мрій. З вітальним словом до випускників звернулися перша вчителька Раїса Нехай та класний керівник Алла Полєжаєва. І діти, і вчителі не могли стримати емоцій.

Також вітання із святом на платформі  Microsoft Teams від педколективу отримали всі учні закладу. Літні канікули розпочалися! Бажаємо всім сонячних днів і незабутніх вражень!

Тож щиро вітаємо вас зі святом. Бажаємо, щоб Першого вересня ви всі прийшли до школи дужими, життєрадісними, готовими до нових звершень.
Доброго, змістовного вам відпочинку, діти, цікавих пригод, сонця і радості.

Одночасно хочемо висловити глибоку вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання!

 Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Кожен класний керівник, вчителі предметники привітали своїх учнів на класних каналах дистанційної платформи. Не залишились без привітань і дев’ятикласники:

Вчителі початкової ланки НВК  теж вітають своїх вихованців зі Святом останнього дзвоника:

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by