Наш заклад освіти – у Міжнародному проєкті

14 травня  відбулося урочисте відкриття проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Ця програма має на меті сформувати в учнів середніх шкіл України навички критичного мислення, що необхідні, аби не піддаватися впливу дезінформації та пропаганди. За програмою «Вивчай та розрізняй», у співпраці з Міністерством освіти і науки, будуть апробовані навчальні матеріали, що згодом інтеґруються в існуючі навчальні програми.

Для виживання нашої держави дуже важливо, щоб громадяни вміло критично мислити. Адже критично мислити означає, що людина вміє ставити запитання, а не приймає просто так на віру. Медіаграмотність – це необхідне вміння для сучасної особистості: це підкреслюється  і в концепції Нової української школи, і законі “Про освіту”.

Травнева  зустріч  була організована в онлайн – форматі в ZOOM. На відеозв’язок вийшло понад 800 представників учительської спільноти в Україні, серед них педпрацівники  Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня»: Ломако  О.В., Колгашева Т.Г., Полєжаєва А.В.,Пашкевич В.М., Погребняк  В.І, Сєрокуров Д.П., які пройшли відбір у цей проєкт.

Наш колектив відкритий до нових знань і має бажання зробити уроки актуальними та відповідними до сучасних потреб та викликів, а найголовніше — зацікавити учнів у вивченні предметів : історії (8-10 класи), української мови і літератури (8-9 класи) та мистецтва (9 клас).У першу чергу учнів саме цих класів педагоги будуть долучати  до вивчення основ  інфо – медіаграмоти.

Інформацію підготовано Валентиною Михайлівною Пашкевич

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by