16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні  

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Цього року через пандемію та карантинні обмеження школи не мають змоги організовувати публічні зустрічі  та заходи для відзначення Дня Європи в Україні .Але члени нашого Євроклубу організували деякі віртуальні заходи для учнів 8-10 класів.

Деякі корисні посилання для отримання додаткової інформації:

5 фактів про Євросоюз, яких ви не знали

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Щиро вітаємо вас з Днем Європи!

На гімназійній платформі Microsoft Teams, канал “Гуртки” розміщено цікаві матеріали з теми

День Європи відзначає 4 клас:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by