Любим матусям присвячується!

Слів чудових безліч хочеться сказати
І всього багато щиро побажати,
Скільки є на світі квітів, а на них роси, –
Стільки зичимо Вам щастя, радості завжди!

Моя матуся

З якою ніжністю та турботою ставляться четвертокласники гімназії до своїх матусь, можна зрозуміти, прочитавши їхні твори. Ці невеличкі описи учні писали на уроці розвитку звязного мовлення.

Я дуже люблю свою матусю. Її любов для мене тепліша за сонце. Моя мама дуже розумна жінка. Вона багато працює. У неї коротке волосся коричнивого кольору і великі карі очі. Врода моєї мами не підлягає сумніву. Мама має пухкі рожеві губи і маленький носик. Матуся любить вдягати красиві сукні і невисокі підбори. Мені дуже подобаються її вбрання. Мама, наче мій янгол охоронець,  така турботлива і смілива. Її турбота, доброта і щирість слугує для мене ідеалом. Отже, найближча до серця людина у світі – мама.

(Пасічник Ілля)

Я люблю свою матусю. Адже вона так піклується про мене, теж мене дуже любить. Матуся розрадить, коли я засмучена. Неодмінно допоможе зробити домашнє завдання. Ночі не доспить, коли я занедужаю. Вчить бути працьовитою, не байдикувати. А ще я люблю її чудові страви, адже це така смакота! У вільну хвилину ми з мамою дивимося цікаві телепередачі або читаємо книжки. Моя мама – найкраща!

(Нехаєнко Ангеліна)

Мій найдорожчий скарб

Мій скарб- це моя матуся. Її звати Інна. Я до неї звертаюся –  мама, матуся, рідненька. Вона дуже гарна. Її усмішка щира, добра. обличчя ніжне, веселе. Очі карі, ласкаві. Руки лагідні, працьовиті. Я її люблю за те, що вона завжди дасть пораду, не залишить у біді і за те, що вона – моя рідна матуся.

(Тихий Данило)

Найдорожча людина 

Найдорожча людина у світі – це мама. Вона завжди підтримує, піклується та хвилються за мене. Я дуже вдячна їй за виховання.За те, що подарувала мені життя. Моя ненька найдобріша, найрозумніша, найніжніша, лагідна, найкрасивіша та щедра. Я дуже люблю свою маму!

(Зубенко Ангеліна)

Моя матуся найкраща

Мою матусю звати Вікторія. Вона найкраща мама у світі. В неї волосся чорне, як у ночі, очі в неї сірі, як мушлі, усмішка у неї щира і гарна, руки в неї золоті, а погляд у неї ласкавий, ніс у неї навіть дуже симпатичний, обличчя ніжне і доброзичливе. Я люблю свою матусю за те,  що вона в мене гарна, найкраща, весела і добра.

(Любченко Віолета)

Найкраща матуся

Моя матуся найкраща у світі, я її дуже люблю . Мама турбується про мене, купує мені одяг, дбає про мене и мою сім’ю. Мама допомагає мені з уроками. Вона дуже гарно готує , прибирає дім. Вона дуже розумна ,красива, турботлива , ще дуже талановита . Мама для мене друг. Я з нею ділюся своїми секретами. Я дуже сильно люблю свою матусю !

(Маркобог Єгор)

Моя ненька

Мою матусю звуть Валентина. У неї русяве волосся, блакитні очі, носик гарненький. Моя матуся добра, щира, мила, красива та розумна. Вона завжди може допомогти у будь якій ситуації. Моя матуся найкраща в світі!

(Чех Назар)

Мою маму звати Юлія. До неї я звертаюся “матуся”. Зовнішність у неї симпатична. Волосся у мами русяве, очі сірі, нос прямий. Обличчя ласкаве, а руки – лагідні. По характеру матуся дуже добра, чуйна. Погляд завжди веселий. Я матусю люблю за те, що вона моя рідна мама. Бо як гарно сказав Т.Г. Шевченко: “Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим”.

(Какадій Антон)

Моя люба матуся

У мої матусі лагідне ім’я Оленка. Це ім’я Їй дуже пасує, бо вона красива, спокійна і ласкава. Мамочка дуже симпатична, струнка, підтягнута. В неї великі сіро-блакитні очі, русяве густе волосся. Носик охайний, пухкі рожеві губки. Коли матуся посміхається, усім стає тепло і радісно. Мамочка любить доглядати за собою: ходить до спортзалу, на манікюр, до перукаря. Але вона встигає приділяти увагу і мені з братиком. Ми разом ходимо до спортзалу, на прогулянки, по магазинах. Мама допомагає мені виконувати домашні завдання з англійської мови. Як усі діти, я вважаю свою матусю найкращою і дуже її люблю!

(Юхновська Поліна)

Мою матусю звати Юлія. Вона дуже добра, яскрава, чудова. У моїй матусі зовнішність гарна. Волосся у матусі русяве, обличчя – ніжне. Очі у матусі блакитні.

Руки – лагідні,ніжні. Я люблю матусю за те, що вона мене народила, виростила, допомагає з уроками. Я люблю матусю за те, що вона у мене є.

(Рояка Роман)

Моя матуся найкраша у світі

Моя матуся найкраша у світі. Вона душе ласкава, дуже трудолюбива і турботлива, піклується пронас. Вона допомагає все зробити, вона дуже смачно готує. Я дуже щасливий,  що в мене є така гарна матуся ! Добре тим людям, у кого є матуся, бо вона завжди допоможе і розвеселить.

(Комаристий Юрій)

Люба матуся

Мою маму звати Марина. Саме ім’я Марина викликає найдобрійщі почуття. Моя матуся для мене краща за всіх. Вона любить готувати, куховарити, працювати. Вона любить зі мною розважатися, грати у  мої улюблені ігри. Я для своєї мами все. Я люблю свою матусю бильше всіх. Я розумию маму і ніколи її не ображаю. Знаю, що тільки мама завжди мене у всьому підтримає. Вона виховує в мені позитивні якості, при чому робить це вона з великою любов’ю.

(Зленко Назар)

***

Попри карантин у першокласників вирує позакласна робота. На дистанційній платформі було проведено виставку малюнків до Дня перемоги. А також фотофлешмоб до Дня Матері “Ми – матусини помічники” та “Квіти для матусі”.

Більше привітань щоб привітати найдорожчих людей ви можете знайти на сайті:
https://maximum.fm/novini_t2

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by