Знаємо, пам’ятаємо, вшановуємо!

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75 років з часу перемоги над нацизмом у Другій світовій війні одинадцятикласники переглянули документальний фільм “Українці в Другій світовій війні”. Склали сенкан до слів: війна, перемога, народ.

∗∗∗

З метою виховання почуття патріотизму, мужності та любові до Батьківщини, поваги та чуйності до свого народу для учнів 9-Б класу 6 травня дистанційно було проведено онлайн-урок «Не загасити пам’яті вогонь…». Під час уроку учні обговорювали інформаційні матеріали розміщені на загальному каналі платформи дистанційного навчання, переглядали основні моменти фільму «Україна у Другій світовій війні» та декламували вірші.

 

 ∗∗∗

Учні 5-а та 6  класів виконали малюнки та поробки до Дня перемоги:

 ∗∗∗

У 6 та 9-х класах пройшли дистанційні уроки української літератури, при-свячені Дню пам’яті та примирення і 75-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні згадували трагічні роки війни через долі та звитя-ги чоловіків і жінок – уродженців Донеччини та всієї України, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, пройшли всю війну або героїчно загинули, а також тих, хто пережив нацистську окупацію та своєю боротьбою в тилу ворога наблизив перемогу. Наші співвітчизники пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму та зробили значний внесок у загальну пе-ремогу,  діставши високі відзнаки країн, у лавах яких вони служили. Роздуми про те, що вшановувати пам’ять героїв, відомих та безіменних,– наш людсь-кий обов’язок та свідома турбота про майбутнє, діти відобразили у своїх есе.

 ∗∗∗

  Онлайн-флешмоб до Дня Перемоги.

8 та 9 травня відзначається 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Що пам’ятаємо ми про Другу світову? Кадри з фільмів, оповідання, історичні записи, хроніки…  Це те, з чого ми формуємо наші враження про ті жахливі роки. Ми безмежно вдячні за наше життя всім, хто боровся проти нацизму, всім тим, кому довелося бути свідком воєнних подій.

Музика та пісні втішали бійців у часи війни, додавали мужності й сили, а вірші – наче відбиток пам’яті крізь віки. Учні 10 класу оголосили онлайн флешмоб до Дня Перемоги. Тут звучать вірші українських поетів і авторські твори учнів про війну, пісні. Побачити виступи можна у віртуальній вітальні в Тімз, а також у блозі Євроклубу в Інстаграмі. В Інстаграмі президент нашого Євроклубу Югас Євген провів прямий ефір з переглядом документальних фільмів про Другу світову війну.

 

Вірші читають:

Югас Євгеній

Чугай Тая

Іванисенко Аполлінарія авторський вірш

Лобода Дар”я

Для семикласників проведено годину спілкування онлайн на дистанційній платформі,

розміщено інформацію,

запропоновано переглянути трейлер “Примирення з перемогою”

Багато гімназистів відповіли на питання он-лайн опитуваняя

Учні 9-а класу створюють спільну презентацію “Сімейна память зберігає…”

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by