Початкова школа приєднується до відзначення Днів пам’яті

 До священного дня Перемоги на платформі дистанційної освіти 1 класу була розміщена презентація “День Перемоги”, розпочато онлайн виставку малюнків “Діти малюють мир”. А щоб надихнути дітей на створення малюнків та для того, щоб вони прониклися урочистістю цього свята, надані для прослуховування зворушливі відеоролики з піснями “9 травня” та “Нам потрібне мирне небо”.

 Пропонуємо для перегляду відеороботу  учениці 1 класу Полупан Софії

Раїса Вікторівна Нехай – своїм вихованцям, третьокласникам

Щороку 8-9 травня. День пам’яті та примирення, День Перемоги. В ці дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу.

Символом 8 травня, Дня пам’яті та примирення, в усьому світі став червоний мак. Цей атрибут поширюється і в Україні. Починаючи від 2014 року, українці в ці дні, аби вшанувати події Другої світової війни, носять на грудях червону квітку. Таким чином ми долучилися до світової традиції – саме червоними маківками у світі вшановують пам’ять загиблих у всіх конфліктах з часів Першоі Світової Війни.      

Пропоную до вашої уваги перегляд презентації ” Україна в роки Другої світової війни”.
 А також пропоную виготовити символ Дня пам’яті та примирення  – червоний мак.
 
 Найкращі Ваші роботи ми опублікуємо на сайті. Успіхів!

Публікуємо перші роботи третьокласників:

Подвиг немає забуття…

  З інформацією про події на Україні у часи Другої Світової війни учні 4 класу ознайомились за допомогою презентації, яку було розміщено на платформі дистанційного навчання.

5 травня на уроці позакласного читання четвертокласникам були запропоновані для читання оповідання Марії Пригари «Друзі»,  «Ціною життя», «Данько» про життя та героїзм їхніх однолітків у часи Другої Світової війни.

Під майстерним пером авторки художнє слово набуло незвичайної сили. Воно переносить нас у ті далекі страшні часи, робить безпосередніми свідками подій. Під враження від прочитаного учні намалювали ілюстрації до оповідань та святкові листівки до Дня Перемоги.

Вітальні листівки власноруч

До Дня пам’яті та примирення та  Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні учням 2 класу було запропоновано переглянути відеоролики щодо цих знаменних днів, поспілкуватись зі своїми рідними на ці теми.  На уроці образотворчого  мистецтва  діти створювали листівки до свята 9 травня. Свої роботи учні виклали на дистанційну платформу і створили он-лайн виставку.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by