Щоб пам’ять не згасала…

Наближається 76 річниця перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні – 9 травня.  8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення.

Не сумніваюся, що ви добре знаєте загальновідомі історичні факти і цифри цієї важкої і тривалої війни.( в рамках вивчення історії України)

А от чи знаєте Ви, що в роки війни відбувалося в нашому місті, в нашій гімназії, на чию честь названо деякі вулиці Лиману. Чи цікавились історією Вашої сім’ї, що робили Ваші прадіди в ті важкі воєнні роки?

У Вас є шанс про це дізнатися.

Державний архів області запрошує Вас відвідати онлайн виставку у якій зібрані документи, фотографії, матеріали що розповідають про події 1941-1945 років в Донецькій області. Завітайте!

А тепер пропоную невеликий екскурс в історію нашого НВК

Якщо ці історичні факти Вас зацікавили і Ви бажаєте більше дізнатися про історію гімназії, пропоную перейти за посиланням: http://gimnasia.dn.ua/?page_id=124

А ще, хочу представити вашій увазі дві конкурсні роботи наших учениць зроблених у різні роки та об’єднує їх одна тема – тема збереження пам’яті про Другу світову війну.

“Прости меня, прадедушка…” (оповідання учениці 9-а класу Гайворонської Дар’ї 2010 рік) Це справжня історія солдатського шляху Толочка Івана Олександровича, старшого сержанта 87 стрілецького полку, заступника командира взводу  – Дашиного прадідуся.

 ” Живе земля героям завдяки…” ( презентація учениці тоді 9 класу Іванисенко Аполлінарії 2018 рік) Історія встановлення одного пам’ятника.

Якщо Ви теж захочете розповісти про воєнні роки життя Ваших рідних, надсилайте свої оповідання класним керівникам і ми їх обов’язково опублікуємо.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by