Про Чорнобиль – наймолодшим гімназистам

До Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу на платформі дистанційного навчання 1 класу був проведений дистанційний урок навчання грамоти «Що не можна купити?» про бережливе ставлення до природи  та розміщено відеоролик «Бережіть природу».

На каналі курсу «Я досліджую світ» було надане відео про цю трагічну подію,

мультфільм «Захисники природи», екологічна вікторина «Захист природи», запрошено дітей до онлайн виставки малюнків на екологічну тематику.

∗∗∗ 

24 квітня учням 2 класу було дистанційно проведена година спілкування до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Діти мали змогу переглянути електрону презентацію «Дзвони Чорнобиля»  з інформацією про події тих часів, відеофільм «Чорнобиль» та «Чорнобиль- 30 років потому». Звичайно, не обійшлось і без мультиплікаційних персонажів, які розказали, що від кожного з нас залежить бережне ставлення до природи, довкілля. Школярики влаштували он-лайн виставку малюнків «Збережімо природу».

∗∗∗ 

Для учнів 3 класу на каналі курсу “Я у світі” ( платформа дистанційного навчання) проведено УРОК ПАМ’ЯТІ “ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО”:

Мета. Розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Вчити застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички. Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість.

Епіграф:

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно моєму народу болить!

Також, викладено для перегляду тематичні презентацію і відеоролик, підготовано задачі та кросвод про збереження природи.

∗∗∗ 

 24 квітня, напередодні дня вшанування постраждалих від наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС, у 4 класі був дистанційно проведений виховний захід. Учні ознайомилися з інформацією про перебіг подій 26 квітня 1986 р  та про героїчну роботу ліквідаторів аварії, подивилися відео про Чорнобильську трагедію. Була також затронута актуальна зараз тема пожеж на півночі України. Діти проінформовані, що за підпал сухої трави законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Учням запропоновано підготувати агітаційні малюнки-плакати із закликом берегти природу відвогню.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by