Трагічна сторінка в новій історії України

26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу. Члени гімназійного Євроклубу не залишили цю подію без уваги.У своєму блозі в Інстаграм ми розмістили  інформацію про цю трагедію, провели спільний перегляд відео про аварію на Чорнобильскій АЕС,

а в сторіс лунали поезії про Чорнобиль. Ось, одна з них у виконанні Євгенія Югаса:

∗∗∗

З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідної землі, для учнів 9-Б класу на платформі дистанційного навчання було оформлено інформаційну сторінку з історичними фактами та посиланням на документальний фільм «Чорнобиль. Точка часу» https://www.youtube.com/watch?v=55ueObCiq-w . 27 квітня під час дистанційного  онлайн-уроку з алгебри для учнів буде проведено інформування на тему «Чорнобиль не має минулого».

∗∗∗

Вчитель фізики Тетяна Федорівна Куковська на платформі Офіс з65 запропонувала учням 9-11 класів ознайомитися з публікацією:

НЕЗАБУТНЄ: МИНУЛО 34 РОКИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ (натиснувши на зображення ви теж отримаєте достутуп до публікації)


  ∗∗∗

До річниці трагедії на ЧАЕС учні 11 класу переглянули документальний фільм “Чорнобиль. Точка часу. “Виконали вправу “Займи позицію” щодо трагедії, яка сталася на ЧАЕС, висловивши свою точку зору, відповівши на питання:Чи можна було уникнути трагедії?

∗∗∗

З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, через твори мистецтва для учнів гімназії на платформі дистанційного навчання у групі «Гуртки» та для учнів 6-7  класів («Образотворче мистецтво»)  було викладено презентацію  «Трагедія на полотні»  та відеофрагменти «Чорнобиль – 30 років після катастрофи», «Чорнобильська катастрофа – історія про трагедію…»

∗∗∗

Для учнів 7 класу на онлайн платформі  проведено виховну годину-спогад “Чорнобиль не має минулого” і запропоновано переглянути фільм “Битва за Чорнобиль”.

∗∗∗

24.04.2020р. у 6 класі був проведений  дистанційний урок пам`яті

                                                        «ПАМЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БЕРЕЖІМО?»

Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хтілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 34 роки тому назад у Чорнобилі та ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукати дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому.

План уроку та посилання приведені нижче.

  1. ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ ПРО ТРАГЕДІЮ «ЧОРНОБИЛЬ».,

  1. ОЗНАЙОМИТИСЯ З  ІНФОРМАЦІЄЮ У ЦИФРАХ, ІСТОРИЧНИХ ФАКТАХ  ПРО ЧОРНОБИЛЬ, ДЕ Є ПОСИЛАННЯ НА ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ ПРО ТРАГЕДІЮ .
  2. ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ КИЇВСЬКОГО ДСНС ПРО СЬОГОДЕННІ ПОЖАРИ У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ.

  1. ПРОЧИТАТИ ТА ВІДПОВІСТИ НА ЗАПИТАННЯ ТЕКСТОВОГО ФАЙЛУ «ДАВАЙТЕ ЗАМИСЛИМОСЯ» Ваші відповіді, висновки, роздуми можете надсилати у цей же розділ «загальні» за бажанням.

∗∗∗

Інформація від Гайворонської Н.В. вчителя природознавства, біології і хімії : Біотичні наслідки Чорнобильської катастрофи ( розм. на платформі ком. 10 клас)

https://ua.boell.org/uk/2011/02/07/biotichni-naslidki-chornobilskoyi-katastrofi

Презентація, розміщена на платформі ( ком. 8 та 10 класи):

https://www.youtube.com/watch?v=T_Bc61DOyIQ

Посилання на фільми:

Відлуння Чорнобиля: наукові дослідження “Екоцентру” // Част.2

https://www.youtube.com/watch?v=sqWN8LU6zP4

Відлуння Чорнобиля: про що мовчала радянська влада // Част.1

https://www.youtube.com/watch?v=T_Bc61DOyIQ

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by