Книгоманія 2020

Відбулися І та ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “КНИГОМАНІЯ 2020″. Нарешті ми повернули собі першість у цьому конкурсі на міському рівні. Своїм виступом Еміля Лобода, учениця 6 класу зачарувала і глядачів і суддів.

Якщо ви і досі вважаєте жінок слабкими, створеними тільки для підтримки домашнього вогнища та виховання дітей то прочитавши книгу Катерини Бабкіної і Марка Лівіна ” Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків” ви переконаєтесь, що жінки – це велика рушійна сила, що може зробити і робить світ кращим. 50 життєвих історій відомих і не дуже відомих українок різних поколінь навчать вас вірити в себе і своє покликання, заохотять долати труднощі, незважати на різні перешкоди, надихнуть на добрі справи.

Саме цю книжку представляла Емілія на конкурсі, спочатку у шкільному етапі, де отримала звання “Суперчитач 6 класу”.  Її суперниками були:  однокласник Скарупа Олександр, семикласники – Нарчомашвілі Нік, Хандога Катерина та Ралітна Єлизавета, яка  отримала звання “Супер читач 7 класу”. Та представляти гімназію у ІІ міському етапі Конкурсу довірили саме Лободі Емілії  і не помилилися.

Ви теж можете зануритися в атмосферу змагання, переглянувши виступ Емілії і фото з конкурсу.

А ми, наразі готуємося до ІІІ (обласного) етапу Книгоманії. Побажайте нам успіху та підтримайте Емілію своїми лайками у фейсбуці в групі “Таємне товариство книгоманів” за посиланням:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=215316426497752&set=gm.3051113198241667&type=3&theater&ifg=1

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by