Зустріч з батьками майбутніх першокласників!

10 березня адміністрація НВК  познайомила батьків із закладом освіти, його матеріально-технічним забезпеченням, режимом роботи, графіками роботи груп подовженого дня і гуртків та нормативними документами, що регламентують зарахування дітей до 1 класу. Також розповіли, як можна знайти всю необхідну інформацію на гімназійному сайті. Відбулося знайомство із вчителями, що будуть працювати в першик класах 2020-2021 навчального року.

Вчитель першого класу Назаренко Лариса Анатоліївна ознайомила присутніх з особливостями і основними вимогами навчання у НУШ, виходячи з власного досвіду, надала поради, які допоможуть батькам і дітям легше адаптуватися до шкільного життя. Киркач Наталя В’ячеславівна розповіла про навачальні класи, тематичні осередки в них, про виховну та позакласну роботу з молодшими школярами, традиції закладу. Іванисенко Марина Олександрівна звернула увагу на необхідність уважного ставлення до психологічної і фізіологічної готовності дитини до шкільного життя, про важливість духовного спілкування батьків і дітей, про тісну співпрацю батьків з  вчителем.

 

Шкільний психолог  Ольга Олексіївна Мозгова запропонувала, у разі необхідності, звертатися до неї за індивідуальними порадами та рекомендаціями щодо психологічної готовності дитини до навчання. Кожна сімя отримала буклет з корисними рекомендаціями і вправами для розвитку пам’яті, уваги, дрібної моторики та мови дитини.

Публікуємо для ознайомлення презентації представлені батькам на зустрічі.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by