День Святого Валентина

“To be or not to be?”- сьогодні це про свято День Св.Валентина. Це свято для нас досить нове і воно не наше рідне, а от в Західній Європі його святкують вже багато століть. З походженням свята є деяка плутанина і відношення до нього різне, але молоді воно сподобалося. Звичайно, робити приємності і радувати своїх коханих, близких та рідних можна і без приводу, не в установлену дату, але якщо є привід, то чому б ним не скористатися? Чому б не прикрасити сірі будні квітами та яскравими валентинками, не замислитися, а що ж таке кохання?Члени нашого Євроклубу виступили з ініціативою відзначити цей день в гімназії. Вони підготували вікторину для 8-11класів, екскурс до історії та міні-дебати для 8 класу, караоке для п’ятикласників, танцювальну перерву для молодших школярів, в 4-му класі провели ” Калейдоскоп ігор та розваг” і завершили ми день виставкою живих скульптур “Кохання…” Отже, всі весело і з користю провели час, виготовили чудові валентинки, проявили свою творчість та артистичні здібності, а приймати це свято, чи ні-це, безперечно, вирішувати кожному окремо. “So many men so many minds.”

Більше фото та відео дивіться тут: https://www.instagram.com/euroclubyes/?hl=ru

День святого Валентина у 5-Б класі

У четвер, 13 лютого, напередодні Дня святого Валентина дівчата з Міністерства екології підготували цікаву класну годину про свято, яке має дуже давню історію, але святкується у нашій країні з початку 1990-x років. Дівчата запропонували однокласникам невелику презентацію й цікаву розповідь про походження Дня закоханих і традиції святкування цього свята у різних країнах. Розповідь була дуже захоплюючою, і весь клас слухав її, затамувавши подих. Жваве обговорення цієї романтичної теми стало свідченням того, що доповідь дівчат не залишила нікого байдужим. Ще одним доказом того, що доповідь справила на клас неабияке враження стали подарунки у формі сердець, якими однокласники вітали один одного наступного дня. Усім класом дякуємо дівчатам за ці 45 хвилин насолоди і романтичного настрою!

“ Зберемося в дружнє коло”. Саме під такою назвою пройшов захід, присвячений Дню Святого Валентина, у 8 класі.

Гарний настрій, розважальні конкурси та компліменти були атрибутом цього маленького свята . А щирі побажаня від кожного учня злилися в одне велике серце.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by