Щиро вітаємо Тетяну Іванівну Каменюк з ЮВІЛЕЄМ!

Усе починається з дитинства: любов до батьків, до природи, до Батьківщини, до своєї  справи і навіть до життя, але любов до навчання починається з перших кроків до школи. Учитель – це  провідник у життя, який слідкує за тим, щоб ми не заблукали  або раптом на впали. Саме такою, без сумніву, є Тетяна Іванівна Каменюк, учитель англійської мови Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ I ступеня».

Вишукана, елегантна, як справжня англійська леді, вона заходить у клас і одразу привертає увагу дітей, які зачаровано слідкують за кожним її рухом, ловлять кожен звук, начебто хочуть знайти в цьому щось нове, що сховане отам, за цим рухом, за цим поглядом… І починається подорож  країнами Європи і  не тільки, звучить  англійська мова. Учитель та  учні розуміють, що можливість розмовляти іноземною  мовою, так само, як рідною, – це здатність, яка може відкрити багато дверей як у особистому, так і в професійному житті. Англійська  мова – це об’єднуюча ланка між багатьма народами та культурами. Тому Тетяна Іванівна постійно удосконалює свій фаховий рівень: курси і семінари, тренінги та участь у Міжнародній мовній Конференції Better Learning  від   Cambridge University Press     ( червень 2019, м. Київ).  Своїм  власним прикладом ставлення  до мови вчителька є взірцем для учнів: вони з задоволенням вивчають предмет, не підводять учителя  під час олімпіад, державної підсумкової атестації чи зовнішнього незалежного оцінювання, успішно оволодівають  життєвими навичками . Найголовніше, що сприяє успіху – це духовна атмосфера уроку,  віра педагога у здібності кожного учня, повага до кожного як до особистості. Багато пишуть  про артистизм учителя. У  нашої героїні він, безумовно, є. Але  полягає не в ефектному піднесенні себе, виконанні своєї «ролі», а в справжній щирості спілкування з дітьми. За кожного із своїх учнів Тетяна Іванівна хвилюється і піклується, дарує їм своє тепло і щиру любов, цікавиться долею випускників, радіє їхнім успіхам. Тому вчителька не обділена увагою і повагою учнів, батьків, колег.

На думку Тетяни Іванівни, немає  нічого кращого за професію  вчителя, тому й  має три дипломи (та ще й з відзнакою!) про здобуття педагогічної освіти. Незважаючи на ритм життя та завантаженість учительськими  справами, Тетяна Іванівна  піклується про свою матусю Раїсу Сергіївну, шанує  чоловіка, серцем вболіває за доньку й сина, спілкується з  рідними  й друзями, дбає про онуків (а  так як ті навчаються у Німеччині – то, звичайно ж, систему навчання і виховання  обов’язково порівнює  й обговорює в колі однодумців).

Які б події в житті не відбувалися, цілющим джерелом для вчителя  є усміхнені дитячі обличчя, їхні допитливі  очі й бажання нових відкриттів. Хай же це джерело буде життєдайним для Вас, Тетяно Іванівно, на довгі – довгі роки! Залишайтеся енергійною, креативною, нехай доля дарує  здоров’я, тепло дорогих Вашому серцю людей.

                                         Колектив Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня»

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by