Тиждень інформатики онлайн

Традицією в нашій гімназії є щорічне проведення предметних тижнів, не є винятком й інформатика.  Подібні заходи дійсно корисні, вони вносять різноманітність у шкільне життя, підвищують рівень знань учнів з інформатики, розвивають творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість, виховують вміння працювати в групах.

Позакласна робота з інформатики є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи. Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості та винахідливості.

В 2019-2020 н.р. Тиждень інформатики триватиме з 27 по 31 січня. Протягом цього часу учням пропонується взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з інформатики «На урок» https://naurok.com.ua/olimpiada, переглянути цікаві відео («Інтернет-найгеніальніший винахід людства» https://www.youtube.com/watch?v=DaLmjGxspzg, «Історія розвитку комп’ютерів» https://www.youtube.com/watch?v=ICSylV0npPo), створити власні ігри в середовищі Scratch https://scratch.mit.edu/, виконати завдання Міжнародного конкурсу з інформатики та ком’ютерної грамотності «Бобер» http://bober.net.ua/page.php?name=archive&). Учні початкової школи також мають змогу долучитися до Тижня інформатики та виконати цікаві інтегровані завдання за посиланнями та QR-кодами:

https://learningapps.org/5644805

https://learningapps.org/watch?v=pe7xoo0u319

https://learningapps.org/view5644066

https://learningapps.org/view5660936

Бажаємо успіхів!

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by