“Учитель року – 2020”. Ми в фіналі!

З 20 по 24 січня у містах Краматорськ та Слов’янськ проводився другий, регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Цьогоріч 100 педагогів змагалися в конкурсних випробуваннях в 5 номінаціях «Початкова освіта», «Хімія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», «Історія».

У цьому етапі конкурсу в номінації “Початкова освіта” приймала участь учитель початкових класів нашого НВК Марина Олександрівна Іванисенко, як переможець міського етапу конкурсу.

27 педагогів із різних міст, районів та ОТГ області проходили відбіркові випробування, які складалися з тестування з фахової майстерності, демонстрації уміння аналізувати педагогічні ситуації, обирати оптимальні шляхи їх вирішення.

Випробування були не легкими. Конкурсантам довелось продемонструвати всі свої знання, вміння, творчість та креативність. І весь наш вчительський та учнівський колектив дуже пишається успішним виступом Марини Олександрівни бо спочатку вона увійшла у вісімку кращих вчителів, а взагалі, за підсумками трьох випробувань: “Методичний експромт”, “Проект” і “Урок” має 4 результат і є фіналістом Конкурсу “Учитель року – 2020”

Щиро вітаємо Марину Олександрівну з величезним успіхом і бажаємо творчого натхнення в роботі.

Усі фіналісти отримали Почесні грамоти та цінні подарунки від департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, Донецького ОБЛІППО та від Видавничої групи «Основа».

Детальніше про перебіг конкурсних випробувань за кожен день, протоколи журі, фотосвітлини переглядайте на сайті Донецького ОБЛІППО 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by