Гімназія відзначає День Соборності

Напередодні пам’ятної дати деяких учнів старшої школи було запрошено стати учасниками святкової фотосесії з представниками Лиманської громади.

А саме в день 22 січня відбувалися такі події:

У знаменний день для нашої держави першокласники подорожували Україною: складали пазли-мапу країни, знайомилися з державними та народними символами, переглянули мультфільм “Моя країна – Україна”. У символічному “кріслі автора” діти говорили, за що люблять свою Батьківщину, бажали їй миру та процвітання.

Фото

На перервах дітей знайомили з історією свята, співали пісні про Україну, танцювали, а шестикласники підготували і провели флешмоб, заохочуючи всіх присутніх до загального кола єдності.

Одинадцятикласники організували конкурс промов, присвячених Україні. У ньому взяли участь представниці з 8 по 11 клас а слухачами, глядачами і одночасно суддями стали десятикласники. Юні майстрині ораторського мистецтва повинні були представити спочатку підготовлену промову, а потім, за 5 хвилин підготувати виступ на обрану тему. Всі конкурсантки: Чаленко Анастасія, Дегтярьова Даринка, Калиновська Єлизавета, Лобода Даша та Каліджеєва Поліна добре впоралися із завданням, грамотно, глибоко, цікаво розкрили актуальні питання з проблем розбудови нашої держави, за що були нагороджені Почесними грамотами. Та все ж, переможцем в обох номінаціях стала Лобода Даша, учениця 10 класу. А от виступ Каліновської Єлизавети високо оцінили вчителі, присутні на заході та ведучі – учениці 11 класу. Щиро вітаємо всіх учасниць конкурсу, бажаємо творчого натхнення та особистого розвитку. Головним меседжем заходу стали слова: “Віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатимеиться непорушною. І лише разом в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Фото

У 6 класі було проведено тематичну інтелектуальну гру. Учні дізналися про появу свята , ознайомилися з поняттям «соборність», склали «пазл» – карту нашої держави з її областей. Діти виконували завдання в командах, змагалися у спритності та кмітливості.  Незважаючи на ігровий характер заходу, більшість зробила важливий висновок: «Україна – єдина!»

І вже вкотре  згадуються слова з нашого духовного гімну:

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі Свої ласки, щедроти
Ти на люд наш зверни!

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світа,
Щастя дай, Боже, народу
І многая, многая літа!

Слово про Україну

У 9-А класі  22 січня відбувся цитатний флешмоб, присвячений Дню Соборності України. Протягом дня кожен із учнів повинен був знайти цікаве висловлювання про Батьківщину, записати на картку і прикріпити її на дошці. Після уроків відбулося голосування: дев’ятикласники ставили «лайки» біля цитати, яка їм найбільше сподобалися.  Перемогли слова І. Світличного: «Вітчизна – це не хтось і десь. Я – теж Вітчизна», які відшукав Єгор Сологуб. Вітаємо!

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by