«Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!»

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності та Cвободи України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. День Соборності та Cвободи України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

На допомогу педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Донецької області інформаційні матеріали, методичні рекомендації та розробки заходів із відзначення пам’ятних та ювілейних дат розміщено у блозі відділу національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: https://yuvil2017.blogspot.com/2020/01/2020_63.html

Сценарний план Єдиного уроку державності до Дня Соборності України для учнів старших класів

Тема: «Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!»

Презентація

Доводимо до відома, що Українським інститутом національної пам’яті розроблено інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2021. Ознайомитися із зазначеними матеріалами можна за посиланням https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/vchytelyam/metodychni-rekomendaciyi/informaciyni-materialy-do-dnya-sobornosti-ukrayiny-2021 або в додатку № 1 до листа.

Відділом національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти підготовлено Google Сайт «22 січня – День Соборності України»:

– головна сторінка (історія проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР): https://sites.google.com/view/22-01-2021/

– вікторина-подорож для учнів молодшого шкільного віку (за матеріалами каналу Хмаринка): https://sites.google.com/d/1k8O6qWk7pZIGGY-rhlulS9V4k7ld3OPX/p/1rI8UvnKYpjkkzI7MLIrgWgkpKVGD3Xdj/edit

– вікторина для учнів старших класів (у процесі переробки відповідно до інформаційних матеріалів Українського інституту національної пам’яті): https://cutt.ly/DjPhQA4 .

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by