Першачки у вирі свят

Новий рік для Домовичка.

Ви знаєте, що взимку домовички впадають в сплячку?

Тому вони нічого не знають ні про зиму, ні про Новий рік. І от першокласники вирішили познайомити Домовичка з перевагами зими – катанням на лижах, грою у сніжки, ліпленням сніговика, дзвінкими бурульками і яскравими сніжинками і звісно ж новорічною ялинкою. Піснями, віршами, танцями, веселими іграми і хороводами ми разом з Домовичком, Дідом Морозом і Снігуронькою і під оплески глядачів – батьків  відкрили цикл Новорічних ранків гімназії.

∗∗∗

Напередодні католицького Різдва першокласники відвідали міську дитячу бібліотеку, де дізналися про традиції святкування як у нашій країні, так і у країнах світу. Діти взяли участь у вікторині, співали колядки, розфарбовували Віфлеємську зірку.

Дякуємо робітникам дитячої бібліотеки за пізнавальний і веселий захід.

Свята продовжуються!

Новорічним заходом у рідній школі святкові веселі дні для першокласників тільки розпочалися.

25 грудня діти разом з батьками відвідали розважальний майданчик в кафе «Меридіан», де Дід Мороз, Снігуронька та Міккі Маус провели з нами веселу конкурсну програму. Але більш за все малюків вразило «Сріблясте шоу». А після розважальної програми діти вдосталь наплигалися на батутах. Задоволення отримали всі і діти і батьки.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by