«Бібліотека  Нової української  школи –  простір для освітніх можливостей кожного учня»

Протягом жовтня в нашій шкільній бібліотеці проводився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека  Нової української  школи –  простір для освітніх можливостей кожного учня».

Двері бібліотеки були відкриті для всіх хто любить книгу, хто прагне дізнатися щось нове і цікаве, хто прагне творчого розвитку. Особливо гостинно на кожній перерві та після уроків приймала бібліотека найменших читачів – першокласників. Тут вони знайомились з бібліотекою, розглядали книжечки, ілюстрації, малювали та грали в різноманітні ігри: “Перетворимо клітинку на тваринку”, “Утвори нове слово”, “Школа помічників”, “Цікаві завдання для розумних та кмітливих”. На комп’ютері вони опановували ігри “Сходинки до інформатики” та “Скарбниця знань”. Для того, щоб доступно та цікаво ввести малечу в  світ  книги і читання було створено лепбук “Книжкова фея запрошує у свій чарівний світ”. Гортаючи сторінки лепбуку діти самостійно знайомляться з книгою і бібліотекою та закріплюють набуті знання виконуючи інтерактивні вправи.

Майже для всіх вікових категорій читачів було презентовано книжкові виставки “Знайомтесь – нові жителі бібліотеки”, “Читаємо на канікулах”. Для учнів нової української школи (1-2 класи) підібрано відповідну літературу і для зручності подано книги у спеціальних ящичках – боксах з відповідними назвами “Казки”, “Оповідання”, “Вірші”, тощо.

Перед канікулами учням 4, 5А, 5Б і 6 класів представлено  художні твори, що вивчаються за програмою і запропоновано провести вільний час  з користю в компанії цікавої книжки. А також, прорекламовано віртуальну книжкову виставку “Книжкова мапа Європи”, розміщену на сайті гімназії.

Третьокласники завітавши до бібліотеки у Всесвітній день шкільних бібліотек спочатку відвідали міні-музей книги, правильно відповіли на запитання бібліотекаря а наостанок, пограли в інтерактивні ігри.

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by