Пізнавальна подорож до Харкова

У суботу, 28 вересня, класні керівники та батьки 5-Б і 5-А подарували своїм дітям захоплюючу подорож до Харкова. Увесь тиждень напередодні цієї чарівної пригоди учні жили в очікуванні вихідних. І ось цей багатообіцяючий день настав.

Першим місцем призначення був обраний музей фізики “ЛандауЦентр”. Це навчальний центр Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який був створений, щоб стимулювати відродження втраченого інтересу молоді до науки. Учням тут дуже сподобалось, адже не позбавлений почуття гумору екскурсовод розповів їм про науку зрозумілою мовою і дозволив поекспериментувати з кожним експонатом. Кожен бажаючий зміг приміряти на себе роль ученого й взяти участь у дослідах. Зрозуміло, що у такий спосіб навчання перетворюється в суцільне задоволення.

Другою зупинкою був парк Горького – один із найбільших розважальних центрів у Європі просто неба. Це чарівне місце приваблює своїми атракціонами, кафе, квест-кімнатами та іншими розвагами не тільки дітей, а й дорослих. Подорож парком на маленькому паровозі подарувала дітям, батькам і вчителям можливість насолодитися гарними краєвидами. А ще школярі відвідали гральну кімнату, де змогли вдосталь побавитися. Годі й казати – діти були у захваті! Поки діти розважалися, дорослі ласували неперевершеною кавою зі смаколиками. Парк Горького нікого не залишив байдужим!

Третьою і останньою зупинкою був Фельдман Екопарк – затишний острівець живої природи, де знайшли притулок багато різних тварин, серед яких леви, зебри, тигри, мавпи та інші. Тут учні змогли поспостерігати за живою природою та познайомитися ближче зі світом тварин. Дітям прийшло до вподоби гратися з маленькими тваринками у контактному зоопарку та годувати їх. Відвідування цього парку було дуже цікавим та пізнавальним.

Усім дуже сподобалась ця чарівна подорож, і всі з нетерпінням чекають на наступну таку пригоду!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by