Гімназійна газета «Дзеркало» визнана кращою на фестивалі «Жми на Record»

У мальовничому дитячому таборі м. Святогірська «Перлина Донеччини» пройшов ХVII Відкритий фестиваль дитячих та  молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на Record». З  26 по 29 вересня юні журналісти спілкувалися, навчалися та брали участь у конкурсі.

«Дзеркальна» команда прибула на фестиваль у наступному складі: Юлія Шепілова (ХДАК, І курс), Поліна Каліджеєва та Дарина Тиха (11 клас). Очолювала редакцію учитель Тетяна Колгашева. Цьогорічною темою фестивалю стала «Медіаграмотність». Учасники відвідали низку майстер –класів  з теми: училися критично сприймати інформацію,  відрізняти та перевіряти фейки, протистояти маніпуляціям.  Але головна інтрига фестивалю, звісно, конкурс. Кожна редакція надала на розсуд журі номер своєї газети (для основної номінації «Друковані ЗМІ»). А  також взяла участь у бліц-конкурсі: треба було створити номер газети протягом фестивалю за певною темою. І «Дзеркальцю» є чим пишатися! В основному конкурсі газета визнана кращою – І місце, а у бліц-конкурсі ІІ місце.  Також Дарина Тиха отримала грамоту «Кращий репортер турніру».

Відкритий фестиваль дитячих та  молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на Record» щороку проходить у Святогір’ї. У ньому беруть участь не тільки шкільні газети, а й дитячі радіостанції та телебачення. На фестивалі юні журналісти отримують знання, досвід, набувають життєвих навичок.

Поліна Каліджеєва

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by