Новини з 9-а

Дбати про здоровя – важливо!

Про необхідність  турботи про себе говорили в 9-А 16 вересня на класному часі. У якості ведучих заходу виступили Андрій Акімов, Єгор Сологуб  та Дар’я Мараховська. Учні нагадали про важливість дотримуватися здорового способу життя, про те, як руйнують людину шкідливі звички, про хвороби, які несу із собою нехтування правилами особистої гігієни. Кілька запропонованих відео сприяли більш глибокому висвітленню теми. Дослухаймося до порад та будьмо здорові!

 

  Відзначили Міжнародний день миру

Мир – це найбільша цінність, адже війни  лякають та знищують, не дають можливості розвиватися країнам. У 9-А пройшла класна година з теми «Мирне небо – запорука життя, добробуту, щастя». Провели класну годину Поліна Ігнатенко  Рувим Ковальов, Карина Шейко та Даніїл Лобода.

Учні розповіли про Міжнародний день миру, який з 2002 року щорічно відзначається 21 вересня. У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі країни зупинити військові дії і зупинити кровопролиття хоча б на добу, а в деяких країнах цей день визнано вихідним! Завершилася класна година переглядом фрагментів документальних фільмів та читаннями віршів.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by