Про День свободи преси

Класну годину до Дня свободи преси було проведено 4 травня в одинадцятому класі. Цей день щорічно святкується 3 травня та покликаний нагадати суспільству, що журналісти, виконуючи свою місію, залежать лише від читача й телеглядача, і що тиск на журналістів неприпустимий.

Дівчата, учасниці Всеукраїнського турніру юних журналістів, Настя Мозгова і Юля Шепілова розповіли іншим учням про засоби масової інформації, які вони бувають та їх функції, сказали, що таке свобода слова, якими законами вона закріплена, також зазначили про цензуру в ЗМІ й згадали деяких загиблих і постраждалих журналістів. Далі розповідь продовжилася історією про те, як вони відвідали турнір у місті Суми, поділилися своїми враженнями.

Дівчата в кінці класної години зазначили: “Свобода інформації та свобода вираження поглядів є основоположними принципами для відкритих та обґрунтованих дебатів. Нові технології продовжуватимуть розвиватися і дозволять громадянам формувати нові медіа-середовища, а також отримати доступ до безлічі джерел. Поєднання доступу до інформації та участі громадян у роботі медіа може сприяти розширенню можливостей для обох сторін”.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by