Безпечне та здорове майбутнє праці

«Безпечне і здорове майбутнє праці» – під таким девізом згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2019 році проводився Всесвітній день безпеки та гігієни праці. В Україні День охорони праці відзначається 28 квітня.

Саме з нагоди цього дня в одинадцятому класі було проведено класну годину. Представники Міністерства освіти підготувли нам інформацію щодо безпеки на роботі, аби ми, випускники, обирали майбутню професію, враховуючи всі ризики та чинники здорововго працевлаштування.

∗∗∗

Учні 10 класу теж, провели класну годину з обговорення питань “Безпеки праці”. Так, як невдовзі кожному з нас доведеться робити вибір сфери професійної діяльності то перш за все були розглянуті Закони України що регламентують безпеку праці робітників.  Також,  ми переглянули відео про умови праці на різних виробництвах та дізналися статистичні дані про нещасні випадки в Україні. Інформація була дуже корисною.

 

Твоя безпека в твоїх руках

Людина постійно перебуває у приховано небезпечному середовищі. Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитись від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами, засобами побутової хімії. Авжеж, ні! Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Це допоможе захистити наше здоров’я і життя, здоров’я і життя інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце, довкілля.

Для того, щоб учні пригадали  основні принципи безпечної поведінки під час користування електроприладами, газовими приладами, засобами побутової хімії, вибухонебезпечними предметами; навчилися надавати першу допомогу при ураженні електричним струмом, у разі отруєння природним і чадним газом, під час пожежі, у разі отруєння хімічними речовинами та потраплянні їх на тіло та в очі; формували вміння правильно діяти в небезпечних ситуаціях для учнів 8-Б класу було проведено виховну годину «Твоя безпека в твоїх руках».

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by