Україна – космічна держава

Героям космічної ери,

Вершителям слави, чудес.

У Всесвіт розчинено двері,

 Розірвано пітьму небес.

12 квітня все людство святкує Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

Україна і космос – нероздільні. Зв’язок цей міцно встановився ще на зорі космонавтики. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк.

У Київському політехнічному свого часу вчилися Сергій Корольов і Володимир Челомей  (конструктор відомої ракети-носія “Протон”).

Назавжди в наших серцях залишаться імена: першого космонавта незалежної України – Леоніда Каденюка  і нашого земляка, двічі героя Радянського Союзу Леоніда Денисовича Кизима.

Гімназисти приєдналися до урочистого заходу присвяченого підкорювачам Космосу.

Класна година семикласників теж була присвячена святковій даті. Спочатку бібліотекар гімназії розповіла про книги представлені у виставках, а потім провела гру “Космічний бій”. Переможцем стала команда К 1. Вітаємо!

Приємно відзначити, що учні знаються  у питаннях космонавтики, бо багато відповідей на питання гри були правильними.

Всі фото

Долучилися до відзначення Всесвітнього дня авіації і восьмикласники. З метою розширення світогляду учнів, поглиблення їх знань з області космонавтики та авіації для учнів 8-Б класу було проведено виховну годину «Україна – космічна держава» та космічну гру «Зоряні війни”.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by