Команда наших журналістів – призер Всеукраїнського турніру!

З 8 по 12 квітня Сумщина приймала XV Всеукраїнський турнір юних журналістів.

У змаганнях узяли участь 23 команди (усього 140 учасників із 9 регіонів України). Журі конкурсу складали викладачі ВИШів, працівники телеканалів, радіо, періодичних видань, а очолював його  заслужений журналіст України, генеральний директор телекалану «Тоніс» Олександр Бутко. Традиційно учасники турніру протягом тижня демонстрували  свої знання та практичні навички у галузі сучасної журналістики, брали участь у полеміці, виконували  теоретичні й творчі завдання.

Уперше учасниками  Всеукраїнського етапу ТЮЖ стала команда гімназії «Дзеркало» у складі: Юлія Шепілова, Анастасія Мозгова, Поліна Каліджеєва, разом з керівником команди  Тетяною Григорівною Колгашевою.

 

І дебют виявився вдалим. За результатами турніру наша команда посіла 3 місце!

«ТЮЖ залишив незабутні спогади.  Для того, щоб перемогти, важливо виявити як індивідуальні здібності, так і вміння працювати в команді. Ми дуже старалися і  намагалися змагатися на рівних з сильними і досвідченими суперниками. Мало хто очікував такої гри від дебютантів. Але головне – це атмосфера турніру: дружня, весела, доброзичлива. Ми отримали новий досвід та нових друзів,» – поділилася своїми враженнями капітан «Дзеркала» Юлія Шепілова.

 

Всі фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by