Березневий дайджест 8-А

У світі волейболу

Перемоги нашої гіназійної команди волейболістів сприяли тому, що у 8-А виникла ідея дізнатися більше про цей вид спорту та його історію. Міністерство спорту класу на чолі з Поліною Ігнатенко  підготувало вікторину, присвячену волейболу. Учні відповідали на запитання, розгадували ребуси, кросворди. Переможцем став Віктор Горюшин.

 Майстер-клас від випускника

Випускник гімназії, а нині студент Київського національного університету культури та мистецтв Дмитро Мавлянов провів у 8-А майстер-клас з акторського мистецтва. Спочатку Дмитро розповів восьмикласникам про університет та професії, які там можна отримати, а потім залучив учнів до різноманітних вправ. Учасники майстер-класу працювали над мімікою, жестами, вчилися уявляти та діяти згідно своїй уяві, працювали в творчих парах. На останок Дмитро показав цікаву гру на розвиток уваги та ритміки, в яку можна грати всім класом.

 Заговори, щоб я тебе побачив

Міністерство культури 8-А підготувало виховну годину з теми «Людина та її мовна культура». Саме мова, уміння висловлювати свої думки є візитною карткою особистості. Такою була головна думка мотиваційної частини заходу. А після розмови почалася практична частина: звернули увагу на правильні наголоси в словах, добирали синоніми та антоніми, вчилися використовувати епітети, метафори, порівняння. Звісно, поговорили і про те, яку руйнівну силу мають нецензурні слова. Завершився захід невеличким конкурсом: учасники повинні були підготувати однохвилинну промову. Переможницею стала Єлизавета Колесник.

                                            Ліси – основа земної краси

У 8-А пройшла виховна година, присвячена Всесвітньому дню лісів, що відначається 21 березня. Учні прослухали повідомлення, переглянули презентацію та відео, присвячене темі. Завершився захід командною роботою: восьмикласники працювали над створенням колажів з природоохоронної тематики. Ці колажі розвішані на вулицях міста.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by