Наші щирі вітання!

Дегтярьовій Даринці та її вчителю Шепель Валентині Євгеніївні із вдалим виступом в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання, що проводився  з 17 по 22 березня у місті Чернівці. Хоч Даринка отримала Диплом учасника, все ж, вона – переможниця! Бо всі випробування здолала із гарними результатами. Продемонструвала високий рівень підготовки, враховуючи, що вона восьмикласниця а виконувала завдання для 9 класу. Змагання були напруженими, тривалими і дуже складними. Та Даринка з ними гідно впоралась завдяки наполегливій праці, своїм здібностям, прагненням до досконалості та невтомному та високопрофесійному наставництву ВалентиниЄвгеніївни.

А ще, у пам’яті всіх учасників залишиться весела та доброзичлива атмосфера олімпіади, невимушене і приємне спілкавання, гарниий настрій, захопливі враження від екскурсії та відвідин різноманітних виставок  та незабутні спогади про перебування у видатних містах країни: Києва та Чернівців.

Вітання з високими результатами участі представників Донецької області у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади висловило і керівництво Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Читати статтю

Переглянути всі матеріали, фото з робочими моментами перебігу олімпіади ви можете за посиланням: https://www.facebook.com/kuzniatalantiv/

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by