Як джури свято дарували

Щоденно  ми мріємо про те, що сьогодні  буде краще, ніж учора. Нарешті  ми почуємо таке бажане слово «мир» ,  і  на Сході України настане спокій.. На жаль, ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона одна на всіх-війна, хоч як ми її б не називали.

Доброю традицією  у Лиманському НВК «гімназія- ЗОШ І ступеня» стала допомога воїнам АТО. Протягом цього навчального  року ми зібрали  подарунки та солодощі  в рамках  благодійного проекту «Твори добро заради миру». Ось і зараз перед святом Масниці ми  придбали каву, чай , солодощі. Але,звичайно, нам хотілося зробити щось своїми руками, тому дівчата вирішили змайструвати чохли на кухлики, щоб в холодну погоду зберегти тепло кави. Ми і в’язали, і клеїли, і різали – вийшло дуже гарно. Та це ще не все… Як же без смаколиків? Команда джур «Крилаті Леви» власноруч напекла солодкого печива. А ось наймолодші школярі виготовили птахів щастя з різнокольорового паперу, які несуть  добро та злагоду.

Тож, зібравши усі речі і підготувавши концерт, команда джур і ще декілька учнів відвідали військових у місті Слов’янськ. Зустрічали нас дуже привітно й охоче.  Виступи були досить емоційні та змістовні. Наприкінці ми передали подарунки з найкращими побажаннями, а також нам випала нагода поспілкуватися з солдатами  і поставити усі питання, які нас цікавили. Військовий Володимир розповів, за яких обставин він потрапив до армії та як вже служить протягом 12 років. Дізналися, який термін  строкової служби, як відбувається призив, і, звичайно ж, хлопці розповіли  про передову. У цілому, таке спілкування підлітків з героями війни сприяє більшому піднесенню патріотичних почуттів  у  серцях учнів.

Поліна Каліджеєва, 10 клас

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by