Ми пам’ятаємо і не можемо пустити це в забуття.

Фотовиставку “Іловайськ – 2014” відвідали учні восьмого, десятого та одинадцятого класів в понеділок, 18 березня. Ці фото – свідоцтва подій першого штурму Іловайська 10 серпня 2014 року, висування батальйону “Донбас” до села Осиково 14 серпня, бойових дій та обставин перебування українських сил в Іловайську 17-29 серпня (зачистка села Грабське, вхід в Іловайськ, бої в місті, спроба прориву з оточення).

60 робіт на виставці, 60 навічно зупинених моментів, 60 різноманітних історій. Для більшості бійців ці світлини були останніми в житті, вони загинули при виході “зеленим коридором”, частина бійців потрапила  в полон, частина отримала поранення. Деякі з героїв фотографій, яким вдалося залишитися в живих після Іловайської трагедії, загинули на Сході України під час інших військових операцій. Тому проект – це своєрідна данина їх пам’яті, а кожна фотографія – окрема історія події або людини. Усі знімки супроводжуються текстом, вводять глядача в контекст цієї історії.

“Ми залишилися живими там, де загинули інші. Ми пам’ятаємо і не можемо дозволити пустити це в забуття. Ми чекаємо на справедливість”, – говорять автори тих фотографій – два Максими, Маркіян і Саша.

Більше фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by