«Сила в ввічливості»

З метою поповнення  знань про доброту, ввічливість, куль­туру поведінки учнями 8-Б класу було проведено загальношкільну лінійку «Сила ввічливості».

Ввічливість є одним з талантів, які прикрашають життя людини. Нерідко ми помічаємо, що ввічливому деякі справи вдаються набагато легше, ніж грубому. Це справедливо. Звичайно, є багато правил поведінки людини, навіть дуже багато, їх можна вивчати напам’ять цілий тиждень і все одно нічого не запам’ятати. Дійсно, ці знання мертві без щоденного вжитку. Існує й інший шлях до ввічливості. Він нескладний: треба хоча б трохи цікавитись людиною, з якою спілкуєшся, хоча б трохи перейматися її клопотами й турботами. Ось тоді і ввічливість з’явиться, і щире спілкування відбудеться.

Ніщо не забирає так багато сил, як злість. Позлився годину – цілий день стомлений. І навпаки, радість від приємного спілкування, прикрашеного взаємною ввічливістю, надає наснаги на цілий день. Кажуть, що бути ввічливим не коштує людині аж нічого, зате така якість як ввічливість дуже високо цінується оточуючими людьми. Той, хто завжди ввічливий, нічого не вимагає від інших. Він просто поважає і себе, і всіх на світі людей. І при зустрічі до такої людини хочеться звернутися із щирою посмішкою.

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by