“Ми молоді, а значить сильні”

Коли ти одинадцятикласник і стоїш на порозі нового етапу в своєму житті – випуск зі школи та вступ до вищого навчального закладу, то як ніколи цінуєш чудові молоді роки життя. Зараз ми молоді, амбіційні та енергійні, у нас є можливість досягти успіху та покоряти багато вершин. Тому ми обрали тему заключної колективної творчої справи “Ах, молодість… Яка вона багата”

Усі учні, розподілившись на 3 команди, завчасно підготували привітання своєї команди,  у якому кожен себе представив, розповів про себе та зазначив, у чому наша різниця та що нас об’єднує. Далі нас очікувала низка конкурсів і завдань. Ми вгадували за дитячим фото українських зірок, за описом відомих людей, що отримали славу ще в молодості, створювали творчий проект “Ми обираємо…”. Але найцікавіше завдання командири отримали ще зранку. Якщо ви протягом дня помітили одинадцятикласників, що підходять до всіх гімназистів і запитують щось дивне, сподіваюся ви не злякалися, то було нашим завданням: дізнатися у всіх думку, чи легко бути молодим і представити маленький фільм.

Останнім та, як завжди, найяскравішим конкурсом стало домашнє завдання “Зв’язок поколінь”, у якому одинадцятикласники демонстрували нові технології та наших батьків. Наостанок ми заспівали пісню “Ми молоді, а значиь сильні”, яку можна назвати гімном нашого останнього КТД.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by