“Дзеркало” підкорює турнірні вершини

Обласний етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів вібувся 7 лютого у Краматорську. У турнірі взяли участь команди учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл і центрів позашкільної роботи Краматорська, Дружківки, Бахмуту і Покровська. Наш навчальний заклад представляла команда “Дзеркало” у складі Юлії Шепілової, Анастасії Мозгової, Поліни Каліджеєвої та Дар’ї Лободи.

“Хороша організація, гідні суперники, нові знайомства і, звичайно ж, корисний досвід”, – ділилися враженнями від змагань учасники.

До складу журі увійшли професійні журналісти, представники Інституту післядипломної педагогічної освіти, міських методичних кабінетів (центрів), викладачі Слов’янського педагогічного університету, керівники гуртків журналістики.

За словами організаторів, мета турніру – дати можливість обдарованим і талановитим школярам допомогти вибрати професію, розкрити себе в складних соціальних і політичних умовах сучасної України, набути досвіду роботи в ЗМІ, підвищити соціальну активність молоді та популяризувати українську мову серед учнів.

Учасники готувалися заздалегідь. Місяць тому їм були розіслані питання і завдання. Кожна команда підготувала по сім доповідей на різні теми. Сам турнір проходив за принципом дебатів.

Під час журналістських раундів у запеклих дебатах про “інформаційні війни”, їх суть та прояви, баланс позитиву та негативу в українських телевізійних програмах новин, “джинсові” матеріали: чи можна їх друкувати та інші способи монетизації, а також успішність матеріалів у фоорматі лендінгу народжувалася істина та виявлялися ораторські вміння й бойовий дух юних журналістів.

«Учасники змагань дуже сильні, – каже Поліна Каліджеєва. – Всі етапи турніру були захоплюючими – звучали цікаві питання, конструктивні відповіді. Окремо хочеться сказати про членів журі, які крім своїх оцінок, ділилися з нами корисним досвідом».

У фінал вийшло 3 команди, що набрали найбільшу кількість балів у півфінальних раундах. Це команда “Титани” (Дружківська ЗОШ I-III ступенів № 7), “Парадокс” (м. Краматорськ) та команда нашої гімназії “Дзеркало”. Після фінального кола, де всі учасники боролися за перемогу: дискутували та відстоювали свою власну думку, журі визначило переможця. Першість у турнірі отримали учасниці з команди “Дзеркало” нашої гімназії! Таким успіхом дівчата  завдячують своєму наставнику Тетяні Григорівні Колгашевій.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by