Тиждень математики: це було весело, цікаво, креативно, по-новому!

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, із знанням кількох іноземних мов, інформаційно-комунікаційних технологій, економічно грамотних; креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Тому таким наукам, як математика, інформатика, фізика в нашій школі приділяється значна увага, а місія наших вчителів точних наук рухатись вперед, пробувати інноваційні методи навчання. Нестандартні форми проведення позакласної роботи в рамках тижня математичних предметів надихають гімназистів на самовираження та самостійно-пошукову роботу. Учні, які з різних причин не змогли себе проявити та реалізувати на уроці, мають змогу розкрити свої можливості та приховані таланти саме під час подорожі країною цариці математики.

Розпочався тиждень математики в гімназії з лінійки, що провели одинадцятикласники. Вони цікаво розповіли про саму математику та запропонували учням розгадати ребуси. У залі почалася активність, адже всі хотіли сказати свою відповідь першим. Чудовий початок понеділка!

Далі на гімназистів чекав цілий ряд математичних ігор, турнирів та брейн-рингів, що підготували вчителі. Першою була математична гра між учнями 8-А та 8-Б класу. Аби одержати перемогу вони відповідали на запитання з алгебри та геометрії, про загальні відомості відомих математиків, розгадували математичний кросворд, вирішували рівняння, малювали одночасно трикутники та прямокутники різними руками, а також намагалися зрозуміти, чи правильним є математичне твердження та мали ще багато інших захоплюючих конкурсів. У підсумку, перемогу з невеликим відривом одержала команда 8-А класу!

Для учнів 6 і 7 класів була проведена гра під назвою «Математичний іподром». З кожного класу було представлено 6 учнів-жокеїв, що мали на уявному коні перетнути 6 бар’єрів і стати ближче до перемоги, а інші учні ставили ставки та вболівали за своїх друзів. З кожного класу до фінішу дісталося лише по 1 учню. Вирішивши приклади, відповівши на запитання, розгадавши загадки та задачі, у останньому турі боролися Рева Сергій та Погребняк Альбіна. Вони стали кращими знавцями математики серед своїх однолітків і отримали перемогу на цьому забігу!

Не оминув тиждень математики й учнів молодшої ланки. Одинадцятикласниці завітали до деяких класів і запропонували їм взяти участь у математичній вікторині. Вони задавали задачі на логіку, а школярі піднімали руку та відповідали. Хто найбільше раз відповів, отримав солодкий приз!

Математичний турнір «Найрозумніший» відбувся в 7 класі.

 

 

Математична гра «Мужність проти краси» пройшов у 9 класі.

 

 

Також учні розгадували загадки з сірниками.

 

 

Позмагалися в знаннях і учні 10 та 11 класу. Обравши учасників від свого класу, що були найрозумніші в математичній сфері, утворилося дві команди: «Мінус» (11 клас) та «Плюс» (10 клас). Вони пройшли багато конкурсів, таких як математичний крокодил, відповіді на математичні запитання, указання чи правильне наведене твердження та інше. Наздогнати за балами команду суперника можна було вирішивши між основними турами приклад на усний рахунок. У загальному підрахунку, одержала перемогу з відривом у 1 бал, команда «Мінус», що представляв 11 клас!

 

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by