Наші успіхи в олімпіадах обласного рівня

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад що тривав з  12 січня до 09 лютого 2019 року.

Від закладів освіти Лиманської ОТГ запрошення отримали 34 учні 7-11 класів  за 16 предметами.

Найбільш чисельна  команда учасників від нашого закладу освіти – 21 учень;   Лиманський  ліцей та  ЗОШ № 4 представляють  по 5 учасників  та по 1 учаснику від Ярівської ЗОШ, ЗОШ № 3 та НВК селища Нове.

 Маємо такі результати:

Восьмикласник Ковальов Рувим став переможцем  олімпіади з математики (вчитель Тиха Інна Володимирівна).

Він набрав 40 балів із 42 можливих, виконавши на 100% п’ять  завдань із шести запропонованих і випередивши своїх найближчих суперників, які посіли ІІ місце,  на 20 балів.

В особистому заліку Рувима друге  місце з фізики   (вчитель Куковська Тетяна Федорівна)

Вдосконалити свої знання та якнайкраще підготуватися до ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з математики, фізики, астрономії Ковальова Рувима та Сагана Володимира (учня  10 класу Лиманського ліцею) було запрошено  на відбірково – тренувальні збори  до м. Святогірськ.  15 найсильніших учнів 8-11 класів Донецької області на базі «Смарагдового міста» працюватимуть разом з методистами відділу математики Донецького обласного ІППО, кандидатами фізико – математичних наук, доцентами кафедри математики та інформатики ДВНЗ «ДДПУ», учителями математики Маріупольського технічного ліцею.

2-3 лютого у ДДМА відбувся І і ІІ тури ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Голова журі – завідувач кафедри КІТ Олександр Тарасов.

Свої знання з цієї дисципліни приїхали показати учні з Краматорська, Бахмута, Дружківки, Торецька, Костянтинівки і Білокузьминівки.

Місто Лиман представляли учні нашої гімназії  Ковальова Елла  та Ковальов Рувим (вчитель Куковська Тетяна Федорівна). Згідно протоколів перевірки завдань: у Рувима  друге місце серед 35 учасників, до речі наші учні наймолодші. Рувима запрошено на підготовку до ІV етапу олімпіади.

Подробиці на сайті ДонІППО

Учениця 9 класу Чугай Таїсія посіла третє місце в обласній олімпіаді з біології (вчитель Гайворонська Наталія Вікторівна).

Учень 11 класу Ковальов Сергій посів  третє місце з економіки (вчитель Павловський Едуард Олександрович).

Дуже гарні результати у наших майстринь. В олімпіаді з трудового навчання  третє місце у Голуб Альони (11 клас) і перші місця у Сергєєвої Анастасії (9 клас) і Дегтярьової Дарини (8 клас) (вчитель Шепель Валентина Євгеніївна).

В олімпіаді з технічних видів праці у Ковальова Сергія (11 клас) третє місце серед 13 учасників (вчитель Кириченко Юрій Степанович).

Випускниця 11 класу  Мозгова Анастасія  в особистому заліку має третє місце в олімпіаді з англійської мови (вчитель Русанова Наталія Володимирівна).

Щиро вітаємо переможців, дипломантів і вчителів-менторів з досягненнями!

Протоколи ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 Про перебіг олімпіадних змагань читайте і на сайті Управління освіти

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by