Дайджест від 8-а

День Соборності пройшов яскраво

Нещодавно у 8-а відбулося Свято єднання українських земель, присвячене Дню Соборності України. Восьмикласники підготували захід під керівництвом працівника Центральної дитячої бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка Юлії Михайлівни Бутової. Бібліотекар і учні разом перегорнули сторінки історії, що розповідають про події 22 січня 1919 року. А після перегляду відеоматеріалів учні розіграли виставу, присвячену Дню Соборності. Потім восьмикласники стали учасниками турніру ерудитів: розгадували кросворди, відповідали на запитання і виконували завдання. А на завершеншня, взявшись за руки, символічно обєднали Україну, та зробили фото на память. 

Дарина Дегтярьова, 8-А клас

Діти фантазують та винаходять

У 8-А пройшла виховна година, присвячена Дню дітей-винахідників, який відзначається у січні (17 січня). Владислав Яровий та Даніїл Лобода підготували інформацію про дітей, що самостійно вигадали відомі нам усім речі: фруктовий лід, ласти для плавання, шрифт для людей з вадами зору. Потім восьмикласники переглянули відео та відповідали на запитаня вікторини з теми.

Приємне знайомство відбулося!

На початку січня підбулося знайомство нашого класу зі шкільним психологом Ольгою Олексієвною Мозгвою.

Темою першого заняття було відповідальне ставлення до свого здоров’я. Ольга Олексіївна розповіла нам про шкідливий вплив на організм людини алкоголю та наркотиків, провела тренінги з теми “За здоровий спосіб життя”. Напркінці ми пройшли тест “Користування гаджетами”, і зясувалося, що учні нашого класу користуються ними “в міру”. “Мені дуже сподобалася Ольга Олексіївна, а інформація заняття дуже корисна і пізнавальна”, – поділилася враженнями Єлизавета Колесник.

І знайомство продовжилося…

28 січня  відбулося друге заняття зі шкільним психологом Ольгою Олексієвною Мозговою. Цього разу говорили про стосунки з людьми. Таблиця, яку нам запропонувала заповнити психолог, допомогла нам оцінити вчинки людей та зясувати, хто є справжнім другом. Також ми обговорювали стосунки в класі та у родині. А наприкінці ми замислилися і про своої вчинки під час складання невеличкого есе.

Кутя Аліна, 8-А

Пам’ятаємо героїв Крут

У 8-А пройшла класна година, присвячена пам’яті героїв Крут. Підготували захід Єлизавета Колесник, Валерія Шаповалова, Дарина Дегтярьова та Карина Шейко. Історична довідка, перегляд фільму, читання віршів — такими були складові цього заходу.

Лиманщини героїв памятаємо…

Міністерство освіти 8-а на чолі з Майєю Браженець підготувало виховну годину до Дня визволення Лиманщини від німецько-фашистських загарбників. Восьмикласники підготували інформацію про події далекого 1943, про наших земляків – героїв війни. Переглянули унікальні кадри хроніки, що розповідала про міста Донеччини у воєнні роки, серед них був і Лиман. Звучали вірші та пісні, а наприкінці заходу були відзначені найуважніші слухачі, що проявили інтелектуальні здібності під час розгадування кросворду з теми.

Єлизавета Колесник, 8-А

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by