Конкус промов “Мова – душа народу”

Мово моя!

В усіх заблудних на вустах воскресни,

Блакитною трояндою мани, зори,

Лиш не мовчи, а вільно говори!

Вміння вільно, правильно і гарно говорити рідною українською мовою продемонстрували учасники конкурсу промов до Дня соборності. Цей конкурс підготували й провели десятикласники разом із класним керівником і вчителем української мови та літератури Полєжаєвою А.В. Юні оратори з 5 по 11 клас готували промови на різні теми: про історичні засади воз’єднання  і державотворення країни, про мову, про ментальність українців, про сім чудес України, про вбрання та кухню українців, про рідний край.  Вони змогли зацікавити слухачів, у ролі яких спочатку були учні 6, а потім 7 класів. Промови вирізнялися змістовністю, лаконічністю, оригінальністю, лексичною насиченістю.  Учасниці вдало використовували цитати, приказки, вірші. Але справжнім випробуванням для них  став другий етап конкурсу,  у якому вони мали підготувати промову-експромт на тему, запропоновану журі. Та й це завдання юні прихильниці ораторського мистецтва виконали успішно!

Але, як кажуть, досвід – велика сила. Тож, за результатами обох випробувань переможцями стали учениці із старших класів.

Дякуємо за участь і вітаємо з

І місцем  – Мозгову Анастасію (11 клас), Каліджеєву Поліну (10 клас), Колесник Єлизавету (8-а) і Ковальову Еллу (7 клас)

ІІ місцем  – Казначєєву Крістіну (9 клас), Калиновську Єлизавету (8-б клас), Миму Вікторію (6 клас) і Лободу Емілію (5 клас).

Як парость виноградної лози

Плекайте мову.

Чистіше від сльози вона хай буде!

 Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by