Юні правознавці гімназії

Серед переліку ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності, згадуються громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей. Навчити цим компетентностям учнів покликані такі шкільні дисципліни як “Правознавство”, “Громадянська освіта”. А перевірити свої знання допомагають змагання, конкурси, олімпіади.

Так напочатку грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.  Учасниками були 11 учнів 9 -11 класів  із 6 закладів освіти. Оскільки мова піде про юридичну дисципліну, тож перейдемо на офіційну мову документів.

Витяг з наказу про підсумки олімпіади з правознавства:

“… За результатами перевірки олімпіадних завдань найбільш підготовленими виявлено учнів НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня».

Більше 50 балів набрала 1 робота  учениці 11класу НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Шепілової Юлії, яка і стала переможцем (ІІ місце). Призерами (ІІІ місце)  стали Чугай Таїсія, 9 клас і Воронкіна Альбіна, 10 клас.

Найвищий рейтинг (кількість отриманих балів від загальної кількості учасників відповідно до п. УІІ. 4. Правил проведення олімпіад у Донецькій області) показали учні НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня» (1,3).

Кращими вчителем – ментором за результатами підготовки до ІІ етапу олімпіади з правознавства виявлено вчителя НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня» Сєрокурова Д.П. (4 бали із 9 можливих, 44%, ІІ місце).

Пишаємося нашими дівчатами, що виявляють бажання, зацікавленість і мають хист до такої складної, але дуже необхідної дисципліни. Вітаємо та бажаємо успіхів!

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by