Успішний фінал

Завершився міський етап Всеукраїнських предметних олімпіад. І однією з останніх була олімпіада з трудового навчання. Найбільшу кількість балів у гімназійну скарбничку принесли учасники саме з цього предмету. Вашій увазі Витяг з Н А К А Зу Управління освіти молоді та спорту від  07   грудня  2018 року № 802  «Про підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/технологій»

… 01 грудня 2018 року проведено ІІ  (міський) етап  олімпіади з трудового навчання/ технологій.

Олімпіаду проведено у 2 тури: теоретичний та комплексна робота.

Журі відзначило, що значна частина учасників олімпіади виявила добрі знання теорії, вміння застосовувати їх в стандартних і нестандартних умовах, проектувати, фантазувати, виготовляти вироби, використовувати різноманітні технології, техніки, матеріали. При проектуванні виробу учасники показали уміння користуватись друкованою літературою та електронними ресурсами.

Проте міське журі олімпіади відзначило, що більшість учасників недостатньо володіють основами графічної грамоти, також труднощі в учнів виникають під час виконання ескізів виробів.

У ІІ етапі з технічних видів праці взяли участь 14 учнів 8 -11 класів із 6 закладів освіти. Гімназію представляли 4 учнів.

За результатами перевірки олімпіадних завдань найбільш підготовленими виявлено і учнів  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня».

У ІІ етапі з обслуговуючих видів праці взяли участь 7 учасниць (4 з гімназії) 8-11 класів із 4 закладів освіти

Журі олімпіади з обслуговуючих видів праці відзначило щорічну активну та результативну участь в олімпіаді команди НВК «гімназія -ЗОШ І ступеня», 4 учасниці якої виконали більше 70% роботи та були визначені переможцями (І місця). Найвищий результат (90% виконаної роботи) виявила учениця 11 класу НВК «гімназія -ЗОШ І ступеня» Голуб Олена (63 бали).

Таким чином, команда НВК «гімназія -ЗОШ І ступеня» визначена лідером олімпіади, а її керівник Шепель В.Є.- кращим вчителем-ментором (12 балів із 12 можливих, 100 %, І місце). Кращим вчителем-ментором визнано і Кириченка Ю.С. (9 балів із 12 можливих, 75%,  І місце)

Тож, переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/ технологій визначено та нагороджено дипломами таких учнів гімназії:

   Технічні види праці:

І ступеня: Ковальов Сергій – 11 клас.

ІІ ступеня: Хандога Анатолій – 10 клас, Майоров Олександр — 8 клас.

ІІІ ступеня: Богатирьов Валерій -9 клас.

Перебіг олімпіади — фото

 Обслуговуючі види праці:

І ступеня: Голуб Олена – 11 клас, Сергєєва Анастасія – 10 клас, Дегтярьова Дарина – 9 клас, Горбаленко Дар’я – 8 клас.

Перебіг олімпіади — фото

Вітаємо переможців та їх менторів з високими досягненнями і бажаємо подальших успіхів, адже попереду ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

Незабаром ми повідомимо Вас про результати участі гімназистів в олімпіадних змаганнях міського рівня з усіх предметів.

Чекайте публікації!

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by