Розвиток лідерських якостей одинадцятикласників

Тренінг “Розвиток лідерських якостей” було проведено 23 листопада в одинадцятому класі на класній годині. У нашому сьогоднішньому світі не вистачає лідерів у повному сенсі цього слова. Будь то особиста, професійна чи соціальна сфера, або ж щось більше своєрідне чи творче, нам скрізь потрібні лідери. Не бути лідером – це те ж саме, що блукати вночі у величезному лісі без ліхтаря, компаса і карти. Лідерство це не тільки вміння вести за собою інших, але й уміння керувати власним життям. Ми можемо прожити все життя, слідуючи за ким-небудь, втілюючи в життя чужі бажання, потреби та мрії, приносячи в жертву свої власні.

Тому і ми вирішили розвинути власні лідерські якості учнів. Розпочали з вправ для розминки, щоб дізнатися психологічний стан кожного, розташувати один до одного, а також зосередити увагу. Після таких дій, ми перейшлидо виконання психологічних тестів: “Чи є ти лідером?”, “Маєш ти здастність приймати важливі рішення?”. І так поступово перейшли до головної лідерської вправи на вміння встановлювати мету та розробляти план її досягнення. Всі впоралися на відмінно. Завершили більш енергійно – вивченням Королівського вальсу. Так, на випускний майже готові! Щоб трошки заспокоїтися та підти додому в гарному гуморі, виконали останню вправу “Австралійський дощ”.

У більшості учнів були позитивні коментарі, вони бажали більше подібних тренінгів, бо тільки завдяки таким заходам можна розвити свої лідерські якості, сплочити колектив.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by