Дайджест від 8-а

День  рідної мови – день  цікавий  чудовий

У 8-А класі відкрила роботу SMART-студія, присвячена Дню рідної мови. Ведуча студії Аліна Кутя підготувала презентацію, яка містила цікаві факти про мову, видатних мовознавців. Відеоролик «Українською говорить світ» показав учасникам SMART-студії,  як наша мова перетинає кордони, а завдання вікторини надали можливість перевірити свої знання. Завершився захід читанням віршів українських поетів.

У світі цікавого

У 8-А класі пройшла виховна година «У світі цікавого». Цього разу зацікавилися історією мультиплікації. Валерія Шаповалова, Єлизавета Колесник, Даша Горбаленко розповіли про компанію Уолта Діснея, його роль у розвитку мультіндустрії, а потім запросили  відвідати віртуальний Діснейленд та виконати цікаві завдання. Добре, коли дитинство залишається з тобою.

 Будьмо толерантними!

У 8-А класі пройшов захід до Дня толерантності.  Ведуча Майя Браженець підготувала презентацію з теми, учні переглянули відео про толерантне ставлення до людей, а потім  була практична частина,  під час якої восьмикласники виконували вправи, розв’язували етичні завдання, вчилися говорити компліменти, обмінювалися добрими побажаннями. Висновок може бути один: толерантне ставлення до оточуючих – запорука добра у світі.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by