Поведінка — це дзеркало, у якому кожен показує свою подобу.

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації та відзначається щорічно 16 листопада.

З нагоди цього свята, ми  розповіли  учням молодших класів  про толерантність та як бути толерантними, розглянули  ситуації  толерантного відношення на прикладі мультфільмів. Та малюків більше зацікавила інша розповідь! Так  напередодні ми, підтримуючи активістів Італії, а саме Асоціацію із захисту навколишнього середовища і тварин, до Дня захисту чорних котів, який відзначається 17 листопада, ознайомили маленьких учнів гімназії з цим святом. Учні  з цікавістю  слухали нас та із захопленням малювали чорних котів, складали веселі історії про них. Виявилося, що малюкам раніше більше подобались іншого кольору коти. Але після перегляду наймилішої добірки фото з чорними котиками, учні молодших класів не залишилися байдужими до них. Учні дізналися багато нового, а також гарно та весело провели час.

А ось у нашому, 11 класі, Міністерство освіти підготувало класну годину, також присвячену Міжнародному дню терпимості. Ми переглянули, презентацію та виконали декілька практичних вправ.

Кожен із нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості,  взаємної поваги та мирного співіснування. Ми повинні бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення і виступати на захист жертв дискримінації.

Аліна Ковальова, учениця 11 класу

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by