Частинка нашої праці у великій справі.

“Не залишили байдужими та викликали позитивні емоції учасників заходу дефіле учнів НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня» Лиманської міської ради «Ниткове натхнення в одязі та аксесуарах» (керівник Шепель Валентина Євгеніївна)”

Такий відгук прочитали ми на сайті ДонІППО про виступ наших дівчат, учениць 9, 10 і 11 класів на  Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Компетентнісний вимір реалізації навчальних програм предметів технологічного циклу» що 7 і 8 листопада відбувся у Святогірську.

Щиро радіємо успіху дівчат і  вчителя, адже саме Валентина Євгеніївна була однією із активних організаторів такого відповідального заходу. А  юні моделі  отримали багато емоцій, набули досвіду та, сподіваємось, відчули себе справжніми зірками подіуму.

Фотофакт

Детальніше про семінар ви можете прочитати на сайті ІППО

Виступ наших дівчат настільки сподобався, що їх запросили і у Краматорськ продемонструвати дефіле на  Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проектування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників у контексті євроінтеграції освітнього середовища» і присвяченої 80-ти річчю Донецького ОБЛІППО.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by