Осінні канікули 11-го класу

У нашому класі за ці роки спільного життя утворилося дуже багато традицій та звичаїв. Одним із них є поїздка до міста Дружківки на каток та відвідування кінотеатру. І ось цього року на осінніх канікулах ми ніяк не могли оминути цей захід. Тому, зібравшись, ми зустрілися 26 жовтня біля школи та сіли в зручний автобус.

Майже півтори години веселощів, жартів і смачненьких бутербродів, що брали з дому, і ми вже на місці. Заходимо в Льодовий палац, беремо ковзани, про які мріяли всю дорогу і рушаємо на ковзанку. Хтось впевнено робить перше коло, а інші за цей час зробили три майже впевнених кроки біля бортику. В результаті ми отримали падіння, тренування швидкості на льоді та дружню підтримку з боку однокласників, коли щось не виходило. Робимо фото і вже чуємо той гудок, який означає, що нам час перевзуватися. Виходимо ми з червоними щічками, посмішками та цікавими історіями про те, хто і як підкорював ковзанку.

Після кожної рухливої діяльності збільшуюється апетит, тому наступна наша зупинка була біля піцерії. І знову по колу: їжа, жарти, посмішки. Поїли й знову рушили, але ще не додому, а в кінотеатр. Там знову купили попкорну з думками: «Скільки в нас ще їжі влізе?» й переглянули комедійний фільм про Дзідзьо. На зворотньому шляху, хоч і час був уже пізній, ми й не думали засинати, а бурно обговорювали фільм і цей день у цілому. Додому приїхали втомлені, але щасливі. Адже це був чудовий день з чудовими людьми.

Юлія Шепілова,

редактор газети «Дзеркало»

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by