Урок справедливості

За підтримки Програми USAID «Нове правосуддя», в рамках проведення Всеукраїнської акції для школярів 1-4-х класів від Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) та з нагоди професійного свята – Дня юриста – 2018  у нашому закладі освіти пройшли «Уроки справедливості». Представник обласного аппеляційного суду Ірина Журавльова розповіла дітям про особливості професії юриста, про основні юридичні поняття та моральні засади які захищає Закон. Метою заходу було ознайомити молодших школярів з місією суду в суспільстві.

Учні переглянули мультфільм «Кінь проти Хом’яка», у якому на конкретному прикладі було показано, як суд допомагає у вирішенні суперечок, що виникають в наслідок різних точок зору на одну ситуацію.

Під керівництвом судді школярі обговорювали дуже важливі питання. Що таке справедливість?  Як вирішити суперечку? Діти ділилися власним досвідом з вирішення неприємних життєвих ситуацій, обговорювали запропоновані суддею  способи мирного розв’язання конфліктів.

Учні самі зробили висновок, що на допомогу у вирішенні проблеми можуть завжди прийти батьки, вчителі, правоохоронні органи, суд. Але головним суддею для кожного є власна совість. І тільки мир та злагода, вміння бути толерантним та справедливим можуть запобігти виникненню конфліктів.

Подібні заняття дуже актуальні, цікаві та результативні, особливо коли проводяться в інтерактивній формі, з залученням близьких дітям мультиплікації та казки.

Дякуємо Лиманському міському суду за проведені «Уроки справедливості»

Більше фото

                                                                     Класні керівники початкових  класів

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by