Вересневі цікавинки від 5–го класу

Як же швидко пролетів перший навчальний місяць, так як і літо! Відщебетало тепле гомінке літечко і щедрий вересень першим жовтим листям та ранковою прохолодою покликав нас до школи. Цього року традиційний День знань продовжив наші літні канікули аж на два дні(!) й офіційно став третім вересня, але це зовсім не зіпсувало святкового настрою, бо вся увага  5-класників була прикута до нового кабінету, новеньких підручників, нових, «дорослих» правил навчання, ми стали не тільки на рік дорослішими, а ще й на два поверхи!

Наша перша класна година пройшла у формі уроку – змагання  “Україну чарівну я щиро люблю”, під час якої наші матусі, бабуся виступали у ролі судей. Змагалися дві команди – “Калина” (дівчатка) і “Барвінок” (хлопці). А у ролі ведучих себе випробували Гліб, Софія, Настя та Емілія. Різноманітні конкурси, такі як «Скарбниця мудрості народної», «Реставратори», «Українська кухня», «Зірковий вернісаж» допомогли нам поглибити знання про Україну, рідну область, місто, видатних людей нашого краю, традиції, ремесла, страви, а конкурс «Живі букви» примусив учасників порухатися. Пильне журі уважно підсумувало бали й визначило переможця, ним стала… дружба! Ми  всі отримали смачні подарунки за нашу активність та знання. От би щоразу так!

Усі знають, що влітку діти не лише засмагають, а й набираються сил. От наші хлопці вирішили ними помірятися, та так захопилися, що класний керівник вимушена була провести наступну класну годину на тему «Стоп, булінг»на яку  до нас завітав головний державний виконавець Центрально-мііського відділу державної виконавчої служби міста О.П. Дейнека. Ми відповідали на питання, слухали, дивилися відео та дійшли висновку, що у нашому класі не місце для булінгу, а силами можна помірятися під час фізкультури або змагань! https://www.facebook.com/vdvs.krlim?fref=pb&hc_location=fri ends_tab

«Не все ж знаходитися у гімназії, треба дізнаватися й про навколишній світ!» – подумали ми та однієї похмурої середи відправилися до «Альтанки», де працює одна з мам нашого класу – Ольга Поплавська. Вона розповіла про роботу «Альтанки», які безкоштовні гуртки ми можемо відвідувати у вільний час, провела для нас  екскурсію по приміщенню. Ми помалювали, познайомилися з працівниками «Альтанки», залишили свої побажання і просто гарно провели час!

https://www.facebook.com/groups/goaltanka/

Ну а потім нас приймали у гімназисти, ну про це ви вже, мабуть, читали у статті «Про п’ятикласників слово»…. Подорожуймо далі !

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by