Навколо світу за 80 хвилин

Незабутню подорож здійснили вчителі, батьки, учні, що були присутні на святковому концерті присвяченому Дню працівників освіти. За короткий проміжок часу ми відвідали вісім країн світу неоминувши і рідну Україну. І в кожній країні були свої  запальні танці, веселі пісні, особливі традиції, що залишили неймовірні враження. А на згадку про подорож у кожного вчителя залишився невеличкий сувенір та гарний настрій.

Щиро дякуємо організаторам і виконавцям за чудовий концерт, за незабутні емоції, за сердечні привітання і побажання. Дякуємо за тепле відеопривітання від наших випускників, що навчаючись у різних вищах і у різних містах країни незабувають своїх вчителів, свою гімназію. Дякуємо за привітання і Світлані Олександрівні Загоруйко і теж вітаємо її зі святом і бажаємо здоров’я, щастя, гарних учнів.

Особлива подяка одинадцятикласникам, які створили атмосферу свята із самого ранку зустрічаючи вчителів  у прикрашеному фойє і даруючи цілі кошики квітів, створені власноруч. І День самоврядування  пройшов на високому рівні. Всі уроки провели за розкладом і без зауважень.

Піднесений, святковий настрій панував цілий день.

Фоторепортаж

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by