Класні новини 8-а

                              Плекаємо у серці дружбу

 19.09 у 8-а класі пройшла   гра-тренінг «Урок миру і дружби». Це був сумісний захід гімназистів і працівників Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка.

Восьмикласники презентували інформацію,  виконували завдання, міркували. Дізналися, чому люди святкують День миру, коли його було проголошено і що треба зробити, щоб світ став кращим.  Цікавою була інтерактивна вправа «Моя думка», під час якої треба було висловити позицію відносно дружби у колективі, потім доповнити поняття «Дружба- це …». Також активно залучилися восьмикласники  до таких вправ:  «Я- зірка», «Ланцюжок побажань», «А який ти?».  Завершився захід щирими побажаннями та дружніми рукостисканнями.

Горбаленко Дар’я, 8-А

                               Стежками великого педагога

24 вересня у 8-А пройшла класна година, присвячена великому педагогу і письменнику Василю Сухомлинському. Це була  цікава зустріч, щира розмова, дотик душі…

Почалася класні година з перегляду  цікавого відеоролика про життя та педагогічну діяльність Василя Сухомлинського. Після перегляду восьмикласники ділилися враженнями, говорили про факти, що  привернули найбільшу увагу.

Далі настав час відкрити збірку творів  Василя Сухомлинського.   Оповіданя читали  Козлова Марія,  Горбаленко Дар’я, Колесник Ліза, Гриценко Кирило та Кутя Аліна. Після читань були  хвилини моральних роздумів, до яких залучилися  учні класу. «Василь Олександрович є для нас прикладом, бо він завжди залишався людиною і любив людей.  Завдяки його філософським невеличким оповіданням ми можемо поміркувати про те, що таке людяність, чесність, щирість, допомога», – висловлює свою думку Шаповалова Валерія.

Нині вся країна відзначає 100 років від дня народження Сухомлинського. Читання оповідань видатного педагога у 8-А стало часткою великої кількості Всеукраїнських заходів.

Колесник Єлизавета, 8-А клас

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by