День партизанської слави

22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки ІІ Світової війни, у нашій країні вперше почали відзначати День партизанської слави.

Свято партизанської слави встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам’яті…».

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Ми теж вирішили вшанувати пам’ять партизанів і провели класну годину, присвячену цій темі, на якій Міністерство культури розповіли започаткування партизанського руху, його популяризацію та роль в житті того часу. Ми обговорили це питання і кожен висловив свою думку щодо цього.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by